Nowe produkty

na stronie

Nasz breloczek to świetne akcesorium dla wszystkich właścicieli i wielbicieli rasy nowofundland. Brelok wykonany z drewnianej, ręcznie malowanej zawieszki w kształcie pieska, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie litery N zdobionej ręcznie, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze czarnym. Brelok wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie pieska rasy owczarek collie, szklanych koralików oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Brelok to świetny pomysł na prezent dla wszystkich właścicieli tej rasy psów.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie litery M zdobionej ręcznie, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze czarnym. Brelok wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie psa rasy pitbull, akrylowego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej, ręcznie zdobionej zawieszki, akrylowej gwiazdki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie teriera szkockiego, poliestrowego pomponika, kulki z cyrkoniami shamballa oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Brelok będzie świetnym prezentem dla wszystkich miłośników rasy terier szkocki.

17,90 zł

Breloczek wykonany z brązowych, beżowych i różowych szklanych koralików wielkości 10-14 mm oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek to świetny dodatek do kluczy lub torebki.

17,90 zł

Breloczek w kształcie kotka z pewnością ucieszy każdą kociarę! Brelok wykonaliśmy z drewnianej, ręcznie zdobionej zawieszki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym.

17,90 zł

Rasa Jack Russel Terrier charakteryzuje się łobuzerskim charakterkiem i wesołym usposobieniem. Nasz breloczek to gratka dla każdego właściciela tego czworonoga.

17,90 zł

Breloczek wykonany z mini maskotki w kształcie króliczka, długiego, bawełnianego chwosta, szklanych i akrylowych koralików oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym.

19,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie pieska rasy owczarek collie, szklanych koralików oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Brelok to świetny pomysł na prezent dla wszystkich właścicieli tej rasy psów.

17,90 zł

Breloczek wykonany z ręcznie malowanej, drewnianej zawieszki w kształcie muffinki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek to świetny pomysł na prezent dla wszystkich łakomczuszków.

17,90 zł

Nasz breloczek to świetny pomysł na drobny prezent. Drewniane, malowane na różowo serduszka z pewnością będą rewelacyjnym dodatkiem do torebki, plecaka czy kluczy.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki zdobionej ręcznie, szklanych koralików oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Brelok wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Jesteś właścicielem Yorka lub po prostu kochasz te psy? Nasz breloczek z sylwetką tej rasy czeka właśnie na Ciebie! Breloczek wykonaliśmy z drewnianej, ręcznie malowanej zawieszki, akrylowego koralika, kolorowego chwosta oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym.

17,90 zł

Breloczek wykonany z kolorowych, szklanych koralików wielkości 8-14 mm oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek to świetny dodatek do kluczy lub torebki.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej, ręcznie zdobionej zawieszki w kształcie jednorożca, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Bulteriery to przeurocze, sympatyczne czworonogi. Nasz szary breloczek z sylwetką bulteriera to rewelacyjny dodatek to Twojej torebki lub kluczy.

17,90 zł

Nasz breloczek w kształcie misia to świetny pomysł na drobny prezent. Wykonany z drewnianej, ręcznie zdobionej zawieszki i ozdobnych serduszek z pewnością wywoła ogromny uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

17,90 zł

Nasz breloczek to świetne akcesorium dla wszystkich właścicieli i wielbicieli rasy nowofundland. Brelok wykonany z drewnianej, ręcznie malowanej zawieszki w kształcie pieska, szklanego koralika, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz modnego chwościka. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej zawieszki w kształcie głowy psa rasy pitbull, wiskozowego chwosta oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej, ręcznie malowanej zawieszki w kształcie kasku, akrylowego kółeczka oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek może być świetnym pomysłem na drobny prezent dla wszystkich miłośników motocykli.

17,90 zł

Breloczek wykonany z drewnianej, ręcznie malowanej zawieszki w kształcie konia na biegunach, kuli howlitu, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent. 

17,90 zł

Breloki z kolorowymi kaktusami to nasz absolutny bestseller! Breloczek możesz dopiąć do kluczy lub ozdobić nim swój kolorowy plecak czy torebkę. Długość breloczka to ok. 9,5 cm.

17,90 zł

Breloczek wykonany z ręcznie malowanej, drewnianej zawieszki w kształcie owczarka niemieckiego, szklanego koralika, poliestrowego pompona oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Breloczek będzie świetnym prezentem dla wszystkich miłośników owczarków niemieckich.

17,90 zł

Bransoletka wykonana z białych, piankowych rzemyków oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-18 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

13,90 zł

Bransoletka wykonana z bawełnianego, woskowanego sznurka oraz metalowej zawieszki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-18 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku.

12,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

13,90 zł

Bransoletki Blue elegance zostały wykonane ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz emaliowanych zawieszek. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletki wyślemy do Ciebie w pudełeczku Magneska Art.

49,90 zł

Zestaw bransoletek Dark clover to połączenie szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze jasnego złota. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletki wyślemy do Ciebie w pudełeczku Magneska Art.

49,90 zł

Zestaw bransoletek Sweet clover został wykonany ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze jasnego złota. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletki wyślemy do Ciebie w pudełeczku Magneska Art.

49,90 zł

Bransoletki wykonane ze szklanych koralików i kryształków wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze jasnego złota. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletki wyślemy do Ciebie w pudełeczku Magneska Art.

94,90 zł

Zestaw bransoletek Serenity blue został wykonany z wyjątkowego, niebieskiego agatu pasiastego wielkości 10 mm, jasnoszarego jadeitu 8 mm, matowego onyksu 10 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art.

114,90 zł

Komplet bransoletek Purple stars został wykonany z przepięknych, fioletowych jadeitów wielkości 8 i 10 mm, matowego i szlifowanego onyksu 8 i 10 mm, kociego oka 10 mm, hematytu 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletki odpowiednie na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art.

249,90 zł

Bransoletka wykonana z elastycznej taśmy szerokości 6 mm, rypsowej kokardki oraz zawieszki w kształcie śnieżynki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15-16 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w woreczku celofanowym.

12,90 zł

Bransoletka wykonana z grubego, skręcanego sznura średnicy 8 mm, szklanych koralików oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletka do podwójnego owinięcia wokół nadgarstka. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w woreczku celofanowym.

17,90 zł

Bransoletki wykonane ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz emaliowanych zawieszek ze stopu metali. Bransoletki odpowiednie na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletki wyślemy do Ciebie w woreczku z organzy.

34,90 zł

Woreczek wykonany z bawełnianej tkaniny w świąteczny wzór. Wielkość woreczka 10 x 9 cm (+/- 0,5 cm). 

5,90 zł

Breloczek wykonany z akrylowej zawieszki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość breloczka to około 11 cm. Breloczek to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent świąteczny. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł 14,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z Mikołajem to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Woreczek wykonany z bawełnianej tkaniny w świąteczny wzór. Wielkość woreczka 10 x 9 cm (+/- 0,5 cm). W woreczku zmieścisz między innymi zestaw bransoletek czy duże kolczyki. 

5,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z rękawiczkami to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z Mikołajem to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł

Breloczek wykonany z akrylowej zawieszki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość breloczka to około 11 cm. Breloczek to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent świąteczny. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł 14,90 zł

Woreczek wykonany z bawełnianej tkaniny w gwiazdki. Wielkość woreczka 9,5 x 8 cm (+/- 0,5 cm). 

5,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z reniferem to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka ze śnieżynką to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

13,90 zł

Woreczek wykonany z bawełnianej tkaniny w świąteczny wzór. Wielkość woreczka 12,5 x 9,5 cm (+/- 0,5 cm). W woreczku zmieścisz między innymi zestaw bransoletek czy duże kolczyki. 

6,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z bałwankiem to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Breloczek wykonany z akrylowej zawieszki, szklanego koralika oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość breloczka to około 11 cm. Breloczek to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent świąteczny. Breloczek wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł 14,90 zł

Bransoletki wykonane ze szklanych koralików wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze złotym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek mamy o obwodzie 15,5-16,5 cm i córki 12-13 cm. Bransoletki to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletki wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

32,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Bransoletka z Mikołajem to świetny pomysł na drobny, świąteczny prezent. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

14,90 zł

Woreczek wykonany z bawełnianej tkaniny w świąteczny wzór. Wielkość woreczka 11,5 x 9 cm (+/- 0,5 cm). 

5,90 zł

Bransoletka wykonana ze szklanych koralików wielkości 10 mm, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Nasza bransoletka to świetny pomysł na drobny, świąteczny upominek. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w celofanowym woreczku. Jeśli potrzebujesz ozdobnego opakowania, znajdziesz je tutaj

12,90 zł
Showing 1 - 60 of 106 items

Góra