Magneska Art

O firmie

Sklep magneskaart.pl prowadzony jest przez firmę Magneska Art.

Firma Magneska Art to jednoosobowa działalność gospodarcza założona przeze mnie 1 września 2015 roku.

Biżuterię tworzę od 10 lat. Początkowo moje prace trafiały wyłącznie do najbliższych, jako prezent. Hobby szybko przerodziło się w pasję, a z czasem pasja ta stała się pomysłem na życie. Po ukończeniu studiów postanowiłam gonić swoje marzenia i tak oto powstał sklep internetowy z biżuterią ręcznie robioną. 

Tworząc swoje prace zawsze staram się szukać nowych inspiracji, tak aby moja biżuteria była interesująca i niepowtarzalna. Wszystkie pojawiające się na stronie produkty są ręcznie wykonane z dbałością o szczegół oraz solidność wykonania, tak aby mogli się Państwo cieszyć oryginalną oraz trwałą biżuterią. Większość produktów pojawiających się w sklepie stanowi limitowaną edycję - nowe produkty dostępne są zazwyczaj w liczbie od 1 do 15 sztuk.

cms-img

Oprócz biżuterii handmade w ofercie sklepu znajdą Państwo także bogatą ofertę ręcznie robionych akcesoriów, takich jak breloki, muchy oraz spinki do mankietów.

Jeśli tylko mają Państwo jakiekolwiek pytania - zachęcam do kontaktu!

Zapraszam również do zarejestrowania się na stronie. Posiadając Konto Klienta mogą Państwo z łatwością śledzić każdy etap swojego zamówienia, Tworzyć listy ulubionych produktów, a także cieszyć się rabatami dostępnymi tylko dla zarejestrowanych użytkowników. 

Agnieszka Mazur

Dane firmy

Magneska Art

Agnieszka Mazur

ul. Stary Kisielin - Dojazdowa 35

66-002 ZIELONA GÓRA

REGON: 362205842

NIP: 9730988158 

tel.: 505 356 177

email: kontakt@magneskaart.pl


Góra