Spersonalizowana biżuteria

Opublikowane przez: Magneska Art W: Przydatne informacje Dodano:: wtorek, lipca 25, 2017 Komentarze: 1 Wyświetlenia: 194
Spersonalizowana biżuteria

czyli świetny pomysł na prezent!

Twoja żona uwielbia słodkie zwierzaki? Twoja córeczka nie mówi o niczym innym niż o księżniczkach z jej ulubionych bajek? Twój kumpel od lat jest zafascynowany superbohaterami?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to ten wpis jest stworzony dla Ciebie!

Spersonalizowana biżuteria i akcesoria to pewniak na dobry prezent.

Od czego zacząć? Wybierz kategorię, która Cię zainteresuje. Do wyboru:

kolczyki 

- naszyjniki

pierścionki

spinki do mankietów 

W każdej z nich znajdziesz produkty, których bazą są okrągłe szkiełka z kolorowymi grafikami (kaboszony). W naszym sklepie biżuterię i akcesoria tworzymy głównie z kaboszonów 12 i 20 mm, jednak znajdziesz także inne szkiełka w rozmiarach 14, 16 i 18 mm.

Przejrzałeś już cały asortyment z kaboszonami i dalej niczego nie znalazłeś? Nie martw się!

Kup produkt, który chciałbyś żebyśmy dla Ciebie zmodernizowali o grafikę. Przy składaniu zamówienie zostaw informację o zmianie grafiki na Twój wzór. Na naszego maila kontakt@magneskaart.pl wyślij obrazek o proporcjach 1:1 (kwadrat) w formacie .jpg lub .png. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

Oto nasze przykładowe realizacje - kolczyki z kaboszonami 12 mm

Komentarze

Utworzone poniedziałek, maja 7, 2018 Opublikowane przez arlekin Link do komentarza
Biżuteria spersonalizowana wykonywana na specjalne zamówienie zrobiła się w ostatnim czasie bardzo modna. W sumie to nic dziwnego, bardzo dobrym pomysłem jest obdarowanie kogoś innego albo samego siebie takim unikatowym upominkiem, który jest idealnie dopasowany do danej osoby. Można w ten sposób wyrazić różne uczucia, albo podziękowania, czy też gratulacje. Kiedyś biżuteria była zarezerwowana tylko dla kobiet. Dziś na szczęście jest inaczej. Wielu mężczyzn coraz częściej potrafi wynaleźć coś dla siebie i wyrazić skrywane emocje.

Zostaw komentarz

Góra