Chokery

W kategorii chokery znajdziesz aksamitne, z zawieszkami, długie lub krótkie tasiemki, które absolutnie zawładnęły modą w sezonie 2016/2017.

Historia chokerów zaczyna się w 1798 roku we Francji. Wtedy nosiły je dobrze urodzone i bogate panny. Taka biżuteria pojawia się również w epoce wiktoriańskiej, gdzie była synoniem mody z wyższej półki. Chokery z tego okresu miały bogato zdobione szlachetnymi kamieniami grube paski.

Chokery świetnie prezentują się jako dodatek do strojów wieczorowych, jak również do codziennych stylizacji. Ostatnio aksamitne paseczki na szyi zaczęły nosić celebrytki Kendall Jenner i Gigi Hadid. Właśnie taką biżuterię znajdziecie w najnowszej kolekcji Magneska Art. Ceny zaczynają się już od 8,90zł.

Naszyjnik wykonany na bazie linki jubilerskiej z 4 mm kolorowych kuleczek hematytu. Długość naszyjnika to 37 cm + 4 cm łańcuszka przedłużającego. Nasz hematytowy naszyjnik możesz nosić również jako bransoletkę, a o właściwościach hematytu przeczytasz na naszym blogu

59,90 zł

Naszyjnik wykonany na bazie linki jubilerskiej z 6 mm kuleczek hematytu w kolorze grafitowym, miedzianym i złotym. Długość naszyjnika to 37 cm + 4 cm łańcuszka przedłużającego. Nasz hematytowy naszyjnik możesz nosić również jako bransoletkę, a o właściwościach hematytu przeczytasz na naszym blogu

64,90 zł
Showing 1 - 2 of 2 items

Góra