Biżuteria srebrna

Srebrna biżuteria od wielu lat zostaje w modzie i zarazem pokochało ją wiele kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. W sklepie magneskaart.pl również znajdziecie propozycje modnej, srebrnej biżuterii, która została wykonana z trwałej oraz z najwyższej jakości srebra. W skład prezentowanej biżuterii srebrnej wchodzą eleganckie oraz modne celebrytki, które bardzo szybko zyskały sobie zwolenników oraz podbiły serca wielu kobiet. W dziale srebrnej biżuterii nie zabraknie również bransoletek z kamieni ze srebrnymi zawieszkami, które posiadamy w wielu modelach.

Dla pań noszących kolczyki posiadamy srebrne modele, które subtelnie podkreślą urodę oraz dopełnią stylizację. Aby dowiedzieć się więcej, co dla Ciebie uszykowaliśmy, sprawdź pozostałe propozycje biżuterii dostępnej na naszej stronie magneskaart.pl.

na stronie

Bransoletka wykonana z niebieskiego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie misia. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z malinowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie kółka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z czarnego onyksu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie krzyżyka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z jasnoróżowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie kółka z kwiatkiem. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z fioletowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie gwiazdki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z czarnego onyksu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie kółka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z różowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie serca. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z miętowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie listka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego piasku pustyni wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie trójkąta. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego jadeitu wielkości 6 mm w kolorze turkusowym, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie sześciokąta. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z jadeitu wielkości 6 mm w kolorze fuksji, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie trójkąta. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, czarnego onyksu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie gwiazdki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z różowego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie buldoga francuskiego. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z zielonego jadeitu wielkości 6 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie serca z grawerunkiem I love You. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

52,90 zł

Bransoletka wykonana z jadeitu wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie trójkątów. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z różowego howlitu wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie kotka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z onyksu wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie gitary elektrycznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z agatu wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie krzyża. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z onyksu wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie misia. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z piasku pustyni wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie znaku nieskończoności. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Bransoletka wykonana z marmuru wielkości 8 mm, mocnej gumki oraz zawieszki ze srebra p.925 w kształcie misia. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w kartoniku Magneska Art.

64,90 zł

Szukasz wyjątkowego prezentu dla Ukochanej? Nasz naszyjnik z agatem bryłką to idealny pomysł na podarunek. Dzięki połączeniu klasycznego, srebrnego łańcuszka (p. 925) i przepięknej bryły kamienia naturalnego uzyskaliśmy świetny, minimalistyczny efekt.

59,90 zł

To już kolejny naszyjnik z naszej serii bryłek, tym razem wykorzystaliśmy nieco ciemniejszy agat o rysunku przypominającym gniazdo dzikich pszczół. Wielkość bryłki to około 2 cm. Naszyjnik wyślemy do Ciebie w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art.

59,90 zł

Nasz naszyjnik to gratka dla każdej wielbicielki kamieni naturalnych. Duża, 2-centymetrowa bryłka agatu zawieszona na srebrnym łańcuszku (p.925) z pewnością skradnie serce niejednej amatorki oryginalnej biżuterii.

59,90 zł

Nasz naszyjnik to połączenie klasycznego srebra (p. 925) z nowoczesnym, wielobarwnym designem. Wielkość bryłki około 2 cm. Naszyjnik otrzymasz od nas w drewnianym, firmowym pudełeczku z logo Magneska Art.

59,90 zł

Przepiękne, wielobarwne agaty w bryłkach, nawleczone na srebrne łańcuszki (p. 925), to bardzo eleganckie, a zarazem minimalistyczne rozwiązanie, które z pewnością pokocha każda kobieta.

59,90 zł

Szukasz dodatków, które dopełnią Twoje codzienne boho - stylizacje? Nasza bransoletka, wykonana z pięknego, brązowego jaspisu pejzażowego i ażurowej zawieszki w kształcie ręki Fatimy to propozycja dla Ciebie!

74,90 zł

Wyjątkowy, matowy jaspis Dalmatyńczyk i minimalistyczna, srebrna zawieszka w kształcie trójkątów to oryginalne, nowoczesne połączenie. Bransoletkę noś pojedynczo lub w zestawie z innymi, najlepiej w kolorze czarnym lub beżowym.

69,90 zł

Srebrna, wilcza głowa i urokliwy, szary jaspis Picasso to prawdziwie dzikie połączenie! Zakochaj się w kamieniach naturalnych i już dziś zamów naszą bransoletkę.

69,90 zł

Piękny czarny sardonyks z jasnymi smugami, połączony z delikatną, ażurową zawieszką to klasyczna kombinacja barw i materiałów. Stawiaj na trwałą biżuterię i wybierz naszą wyjątkową bransoletkę z kamieni naturalnych ze srebrną zawieszką.

69,90 zł

Piękne, migotliwe tygrysie oko to kamień alergików. Łagodzi objawy alergii oraz innych stanów zapalnych. Kamień ten dodaje odwagi i wzmaga wolę dążenia do sukcesu.

74,90 zł

Piasek pustyni to bardzo ceniony w jubilerstwie kamień syntetyczny, wytwarzany sztucznie poprzez zmieszanie brązowego szkła z drobnymi kryształkami miedzi. Najpiękniej prezentuje się w słońcu, mieniąc się głębokim, złotym kolorem. Nasza bransoletka została wykonana z 10 mm kulek piasku pustyni oraz minimalistycznej, srebrnej zawieszki w kształcie trójkątów.

69,90 zł

Nasza bransoletka z pewnością ucieszy niejedną małą księżniczkę. Kamienie naturalne w kolorze jasnego różu i delikatna, srebrna zawieszka w kształcie serduszka, zamknięte w pudełeczku owiniętym różową kokardą stanowią wyjątkowy prezent.

49,90 zł

Piękny miks kamieni naturalnych - kociego oka, jadeitu i marmuru w odcieniach żółtego, w towarzystwie uroczego buldożka francuskiego tworzą śliczną, delikatną całość. 

49,90 zł

Ukochany przez dziewczynki róż oraz przesłodka zawieszka w kształcie misia, tworzą naszą dziecięcą bransoletkę z kamieni. Podaruj wyjątkowy prezent i już dziś zamów naszą bransoletkę!

49,90 zł

Śliczne, opalizujące, pomarańczowe kocie oko i bardzo delikatna, srebrna zawieszka w kształcie serca to części składowe naszej wyjątkowej bransoletki dla dzieci. Podaruj wyjątkowy prezent, zamów już dziś!

49,90 zł

Klasyczna czerń połączona z królewskim złotym to kombinacja doskonała, idealnie dopasowująca się do każdej Twojej stylizacji. Bransoletki z kamieni to modna i bardzo trwała biżuteria.

89,90 zł

Kolor złoty pięknie komponuje się z ciemnymi kolorami, zwłaszcza z kolorem kobaltowym. Minimalistyczna, pozłacana zawieszka i intensywnie niebieskie kule jadeitu tworzą naszą wyjątkową bransoletkę z kamieni.

84,90 zł

Przepiękny, jasnoszary jadeit i pozłacana zawieszka w kształcie skrzydła owada to delikatne, klasyczne połączenie. Bransoletka z kamieni to świetny pomysł na prezent.

84,90 zł

Intensywnie niebieskie kuleczki jadeitu i urocza, srebrna zawieszka w kształcie skrzydełka owada to kombinacja, tworząca naszą wyjątkową bransoletkę. Stawiaj na trwałą biżuterię - kupuj kamienie naturalne z dodatkiem srebrnych elementów.

64,90 zł

Piękny, ametystowy jadeit i subtelna srebrna zawieszka w kształcie rozety to delikatne połączenie, idealne do noszenia na co dzień, jak również od święta.

69,90 zł

Wielkość kolczyków: 6,4 x 9,0 mm Śliczne kolczyki motyle, wykonane z pozłacanego 24- karatowym złotem srebra próby 925, to rewelacyjny i wygodny dodatek na każdy dzień.

64,90 zł

Wielkość kolczyków: 5,1 x 10,8 mm Delikatne, grawerowane piórka do subtelny dodatek do Twoich codziennych stylizacji. Nieduża wielkość kolczyków sprawia, że ich użytkowanie jest niesamowicie komfortowe.

64,90 zł

Wielkość kolczyków: 5,1 x 10,8 mm Delikatne, grawerowane piórka do subtelny dodatek do Twoich codziennych stylizacji. Nieduża wielkość kolczyków sprawia, że ich użytkowanie jest niesamowicie komfortowe.

49,90 zł

Wielkość kolczyków: 12,0 x 6,8 mm Śliczne kolczyki w kształcie skrzydeł to bardzo modny dodatek. Kolczyki zestawiaj z minimalistycznymi celebrytkami oraz bransoletkami ze sznurka.

49,90 zł

Wielkość kolczyków:  8,4 x 18,2 mm Minimalistycze, geometryczne kolczyki to hit tego sezonu. Będą świetnym dodatkiem do Twoich codziennych stylizacji.

49,90 zł

Rozmiar kolczyków: 6,4 x 5,4 mm Srebrne kolczyki w kształcie serc  to ponadczasowa, modna biżuteria. Stawiaj na minimalistyczne dodatki.

49,90 zł

Kruczoczarny, fasetowany onyks i srebrna zawieszka to klasyczne, ponadczasowe rozwiązanie. Bransoletkę z kamieni noś pojedynczo lub łącz z innymi z oryginalne zestawy.

74,90 zł

Piękny, na wpół transparenty, wiśniowy agat i minimalistyczna, srebrna zawieszka to kompozycja, która sprawdzi się świetnie przy specjalnych okazjach, jak również na co dzień. Wybieraj bransoletki z kamieni naturalnych - ciesz się ich długotrwałym pięknem oraz dobroczynnymi właściwościami.

69,90 zł

Kamień o niesamowitym rysunku - agat smoczy w towarzystwie wyjątkowej zawieszki - serca ze skrzydeł. Obok takiej bransoletki nie można przejść obojętnie.

74,90 zł

Wyjątkowy agat ametystowy i zawieszka w kształcie ręki fatimy to nasza propozycja na niepowtarzalny prezent dla ukochanej osoby. Ręka fatimy inaczej hamsa, jest symbolem szczęścia, chroniącym przed dokonywaniem złych wyborów.

74,90 zł

Cudowne połączenie czarnego, szlifowanego onyksu o pięknej, pozłacanej rozety tworzy naszą wyjątkową bransoletkę. Zdecyduj się na ponadczasowe połączenie czerni ze złotem i ciesz się nowym, biżuteryjnym nabytkiem już jutro!

79,90 zł

Duże, szlifowane, czerwone kule jadeitu i piękna, ażurowa zawieszka serce - to idealna kombinacja na prezent dla ukochanej osoby.

74,90 zł

Wielobarwny, matowy amazonit i oryginalna, srebrna rozeta tworzą piękną kompozycję w stylu boho. Zakochaj się w kamieniach naturalnych i już teraz zamów naszą bransoletkę.

69,90 zł

Prezent dla marzycielki? Piękny, srebrny miś z sercem, zanurzony w morzu lawendowego jadeitu. Zamów naszą bransoletkę już dziś!

69,90 zł

Kochasz naturę i kolor niebieski? Jeśli tak, nasza bransoletka z pewnością przypadnie Tobie do gustu. Chabrowy, fasetowany jadeit i subtelna zawieszka w kształcie listka to połączenie, które nada wyjątkowości każdemu Twojemu dniu.

64,90 zł

Piękny, matowy amazonit i minimalistyczna zawieszka ze srebra, to nasza bransoletka stworzona w stylu boho. Ciesz się unikatową biżuterią - pamiętaj, że każda bransoletka z kamieni naturalnych jest niepowtarzalna.

64,90 zł

Srebrne celebrytki to wygodna i trwała biżuteria. Modny wzór zapewni, że będziesz czuć się jeszcze piękniejsza każdego dnia. Na naszą celebrytkę składa się: - łańcuszek 38 cm,- ażurowa zawieszka koniczynka o wymiarach 12,0 x 12,0 mm,- grawerowana blaszka MAGNESKA ART. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem.

89,90 zł

Srebrne celebrytki to wygodna i trwała biżuteria. Modny wzór zapewni, że będziesz czuć się jeszcze piękniejsza każdego dnia. Na naszą celebrytkę składa się: - łańcuszek 38 cm,- ażurowa zawieszka serce o wymiarach 12,1 x 13,2 mm,- grawerowana blaszka MAGNESKA ART. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem.

89,90 zł

Srebrne celebrytki to wygodna i trwała biżuteria. Modny wzór zapewni, że będziesz czuć się jeszcze piękniejsza każdego dnia. Na naszą celebrytkę składa się: - łańcuszek 38 cm,- ażurowa zawieszka puzzel o wymiarach 11,1 x 19,0 mm,- grawerowana blaszka MAGNESKA ART. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem.

94,90 zł
Showing 1 - 60 of 89 items

Góra