Bransoletki z kamieni

To wielka radość, iż ręcznie robione bransoletki z kamieni cieszą się coraz większą popularnością i na pewno nie ustępują tym złotym i srebrnym prosto od jubilera. Poza tym, mają nad nimi wielką przewagę: są unikatowe!

Właśnie takie bransoletki mamy przyjemność zaprezentować w swojej ofercie – pięknie wykonane, o niepowtarzalnym charakterze. Sprawiają, iż każda ich właścicielka odkrywa w sobie jeszcze więcej radości i energii. Wystarczy wybrać projekt w ulubionych kolorach, by cieszyć się nim każdego dnia na nowo. Kamienie są również różnorodne i na pewno każda modna kobieta – bez względu na wiek czy styl znajdzie wśród nich swój numer jeden.

Takie szykowne bransoletki z kamieni handmade to także wspaniały pomysł na nietuzinkowy prezent. Każda obdarowana osoba doceni tak ekskluzywny prezent, a za każdym razem gdy spojrzy na nadgarstek obdarzy miłą myślą swojego darczyńcę.

Te bransoletki po prostu mają w sobie moc i indywidualny charakter – tak jak każda z nas, dlatego są tak udanym dodatkiem do każdej garderoby! 

na stronie

Bransoletka wykonana z biało-szaro-czarnego agatu ognistego, mocnej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego kamienia - nocy kairu, który mieni się milionami niebieskich i srebrnych drobinek. Dodatkiem do bransoletki jest zawieszka ze stali chirurgicznej w kształcie misia. Bransoletka będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z zielonego agatu ognistego, przepięknej rozety ze stali chirurgicznej oraz mocnej gumki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek grafitowego hematytu (8 mm), mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

39,90 zł

Bransoletka wykonana z wyjątkowego kwarcu wiśniowego wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, białego howlitu, elementów metalowych ze stali chirurgicznej oraz mocnej, silikonowej gumki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, kobaltowego uleksytu wielkości 8 mm, mocnej silikonowej gumki oraz zawieszki w kształcie kotwicy ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z różowego awenturynu w odcieniu brzoskwiniowym (8 mm), mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z naturalnej lawy wulkanicznej wielkości 8 mm, mocnej silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego żółto-biało-pomarańczowego agatu ognistego wielkości 8 mm, mocnej silikonowej gumki oraz eleganckiej zawieszki w kształcie rozety ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z granatowego uleksytu, zawieszki ze stali chirurgicznej w kształcie gwiazdki oraz mocnej, silikonowej gumki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego jaspisu kwiatowego wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - różowego jadeitu (10 mm), niebieskiego chalcedonu (8 mm), mocnej, silikonowej gumki, ceramicznych kulek (10 mm) oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Zestaw bransoletek Sweet star wyślemy do Ciebie w drewnianej szkatułce Magneska Art

119,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych wielkości 8 i 10 mm - brzoskwiniowego i szarego jadeitu oraz turkusowego marmuru, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletki otrzymasz od nas w drewnianym pudełeczku Magneska Art.

114,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - czarnego onyksu (10 mm), czerwonego howlitu (8 i 10 mm) i brzoskwiniowego jadeitu (10 mm), mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletki otrzymasz od nas w drewnianej szkatułce Magneska Art.

119,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - amazonitu (10 mm), czarnego, matowego onyksu (10 mm), kuli agatu oceanicznego (12 mm) oraz szarego jadeitu (8 mm). Bazą bransoletek jest mocna, silikonowa gumka. Bransoletki otrzymasz od nas w drewnianym pudełeczku Magneska Art.

124,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - niebieskiego chalcedonu (10 mm), wrzosowego (10 mm) i brzoskwiniowego (8 mm) jadeitu, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Zestaw bransoletek Juicy colours otrzymasz od nas w drewnianej szkatułce z logo Magneska Art.

119,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - szarego jadeitu (10 mm) i złotego hematytu (4 i 8 mm), ceramicznych koralików (10 mm), mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Zestaw bransoletek Gold and brown wyślemy do Ciebie w drewnianym pudełeczku Magneska Art.

109,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - wyjątkowego w swych właściwościach ametystu (10 mm), jadeitu w pięknym, liliowym odcieniu (10 mm), kuli szarego agatu (12 mm) oraz jadeitów w kolorze szarym, brzoskwiniowym i różowym (6-8 mm). Bazą bransoletek jest mocna, silikonowa gumka. Srebrne elementy wykonane ze stopu metali. Biżuterię wyślemy do Ciebie w drewnianym pudełeczku Magneska Art.

129,90 zł

Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych - srebrnego hematytu (8 mm), szaro-brązowego marmuru (10 mm), szarego jadeitu (10 mm) oraz kuli pięknego agatu oceanicznego (12 mm). Bazą bransoletek jest mocna, silikonowa gumka, natomiast srebrne elementy są wykonane ze stopu metali. Komplet bransoletek otrzymasz od nas w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art.

109,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek brązowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek przepięknego kamienia mieniącego się milionem niebieskich drobinek - nocy kairu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek turkusowego, matowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek jasnoróżowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, koralowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bazą bransoletki jest mocna, silikonowa gumka.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, czarnego onyksu wielkości 6 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z intensywnie niebieskiego, matowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bazą bransoletki jest mocna, silikonowa gumka.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknej, jasnozielonej masy perłowej wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w formie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, transparentnego jadeitu, elementów metalowych w kolorze złotym oraz tekstylnej zawieszki w kształcie kwiatka. 

34,90 zł

Bransoletka wykonana z pastelowego jadeitu wielkości 6 mm w odcieniu bardzo jasnej mięty, elementów metalowych w kolorze złotym oraz tekstylnej zawieszki w kształcie kwiatka.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z kuleczek jasnoróżowego jadeitu wielkości 6 mm, elementów metalowych w kolorze złotym oraz zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

34,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, różowego awenturynu, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. 

45,90 zł

Bransoletka wykonana z pięknego, fasetowanego agatu, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, białego, matowego howlitu, mocnej silikonowej gumki oraz złotej zawieszki w kształcie koniczynki wykonanej ze stali chirurgicznej.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z kobaltowego uleksytu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej.

45,90 zł

Bransoletka wykonana ze złotej stali chirurgicznej, mocnej, silikonowej gumki oraz przepięknego, transparentnego, szarego jadeitu wielkości 8 mm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z intensywnie czerwonego howlitu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z ciemnofioletowego jadeitu wielkości 8 mm, mocnej silikonowej gumki oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, matowego różowego awenturynu, rzadkiej odmiany tego wyjątkowego w swych właściwościach kamienia oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. 

45,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, czarnego onyksu wielkości 8 mm oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego jaspisu kwiatowego wielkości 8 mm oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. 

45,90 zł

Bransoletka wykonana z syntetycznego malachitu wielkości 8 mm oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z wyjątkowego kamienia - kwarcu wiśniowego wielkości 8 mm, o przepięknej różowo-czerwonej barwie oraz elementów metalowych ze złotej stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-17 cm.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, transparentnego jadeitu w kolorze błękitnym oraz elementów metalowych z wysokiej jakości stali chirurgicznej w kolorze złotym.

45,90 zł

Bransoletka wykonana z pięknego, szarego marmuru, mocnej silikonowej gumki oraz metalowej zawieszki w kształcie serca z napisem You are always in my heart.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z marmuru w odcieniu marchewkowym, mocnej silikonowej gumki oraz metalowej zawieszki w kształcie serca z napisem I love You.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z jasnoszarego jadeitu, mocnej silikonowej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z agatu w odcieniu karneolowym, mocnej silikonowej gumki oraz dwustronnej zawieszki w kształcie sowy. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm. 

42,90 zł

Bransoletka wykonana z fioletowego jadeitu, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz mocnej, silikonowej gumki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z matowych kuleczek czarnego onyksu wielkości 10 mm, mocnej silikonowej gumki oraz zawieszki w kształcie skrzydła.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z jadeitu w pięknym odcieniu eozyny, mocnej silikonowej gumki oraz dwustronnej zawieszki z napisem luck, na rewersie wygrawerowana koniczynka.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z kobaltowego jadeitu wielkości 10 mm, mocnej silikonowej gumki oraz metalowej zawieszki w kształcie sowy. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

42,90 zł

Jeśli szukasz delikatnej biżuterii na lato, pasującej do zwiewnych, lekkich stylizacji, nasza bransoletka z kremowego jadeitu z zawieszką hamsa sprawdzi się idealnie!

42,90 zł

Bransoletka wykonana z czerwonego howlitu, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz mocnej, silikonowej gumki. Bransoletka będzie odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z pięknego, szlifowanego marmuru, mocnej silikonowej gumki oraz metalowej zawieszki w kształcie serca z napisem You are always in my heart.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, kremowego z lekką nutą różu, marmuru wielkości 10 mm, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz mocnej, silikonowej gumki.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z syntetycznego malachitu, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz mocnej, silikonowej gumki. Na rewersie medalionu z napisem luck wygrawerowana jest koniczynka.

42,90 zł

Piękny marmur w jasnym odcieniu musztardowym z doczepionym metalowym piórkiem, daje prawdziwie boho całość! Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 16-17 cm.

42,90 zł

Bransoletka wykonana z pięknego, fiołkowego jadeitu o wielkości kuleczek 10 mm, elementów metalowych w kolorze srebrnym oraz mocnej, silikonowej gumki.

42,90 zł

Przepiękny, malinowo- czerwony, mocno unerwiony agat, stał się inspiracją dla stworzenia bransoletki z ręką fatimy. Bransoletkę podaruj bliskiej osobie z życzeniami szczęścia i wszelkiej pomyślności.

42,90 zł
Showing 1 - 60 of 207 items

Góra