Kolczyki dla dzieci

Nasze kolczyki to świetny pomysł na prezent dla każdej małej modnisi. Kolczyki wykonane z metalowych bigli oraz emaliowanych zawieszek w kształcie króliczków.

17,90 zł

Nasze kolczyki to świetny pomysł na prezent dla każdej małej modnisi, zwłaszcza tej, która kocha zwierzęta. Kolorowe koniki w paski pięknie podkreślą każdą kreację.

17,90 zł

Śliczne, koralowe kraby to idealny dodatek dla każdej małej księżniczki, lubiącej kolorową, oryginalną biżuterię. 

17,90 zł

Nasze kolczyki dla dzieci to świetny pomysł na prezent dopasowany względem zainteresowań Twojej pociechy. Kolczyki z emaliowanymi kotkami z pewnością ucieszą każdą dziewczynkę kochającą mruczące, puchate kłębuszki.

17,90 zł

Różowe, emaliowane nutki z cyrkonią w formie kolczyków, to idealny pomysł na prezent dla każdej małej miłośniczki muzyki. Długość kolczyków to około 3,5 cm.

17,90 zł

Delikatne kolczyki z krabami to świetny dodatek do letnich bluzeczek i sukieneczek dla każdej małej modnisi. Miętowe kraby idealnie skomponują się zwłaszcza z pudrowymi odcieniami różu.

17,90 zł

Przeurocze zawieszki w kształcie pszczółek zainspirowały nas do stworzenia wyjątkowych kolczyków dla dzieci. Uśmiechnięte pszczółki z pewnością sprawią mnóstwo radości każdej obdarowanej dziewczynce.

17,90 zł
Showing 1 - 7 of 7 items

Góra