Plaited

Zielony agat ognisty to wyjątkowy, przepiękny kamień, mieniący się kilkunastoma odcieniami. My zamknęliśmy go czarnym, bawełnianym sznurkiem w makramowym splocie, aby mógł Tobie towarzyszyć każdego dnia. 

32,90 zł

Bransoletka Plaited blue agate to połączenie surowego, czarnego, bawełnianego sznurka z przepięknym, niebieskim agatem smoczym, zamkniętym w makramowym splocie. Bransoletki z serii Plaited są idealne na lato! Są wygodne w zakładaniu i bardzo trwałe - przetrwają najcięższe wodne próby!

32,90 zł

Piękne, liczne odcienie zamknięte w malachicie zaplotliśmy makramowymi splotami w oryginalną bransoletkę w stylu boho. Bransoletka posiada regulację obwodu, będzie więc odpowiednia zarówno na nadgarstki o obwodzie 16 cm, jak i te 18 cm.

32,90 zł

Szukasz biżuterii idealnej na lato, takiej, która potowarzyszy Ci w czasie szalonych kąpieli wodnych w morzu czy oceanie? Nasze bransoletki z serii Plaited to idealna propozycja dla Ciebie! Bransoletki są wykonane bez użycia elementów metalowych, więc swój świeży wygląd zachowają na długo, nawet po ekstremalnych przygodach.

32,90 zł

Nasze bransoletki z serii Plaited to świetny dodatek na co dzień. Bransoletki są wykonane wyłącznie z naturalnych półproduktów - kamieni oraz bawełnianego sznurka, nie posiadają żadnych elementów metalowych. Są więc bezpieczne dla alergików oraz zachowają świeży wygląd na długo.

32,90 zł

Bransoletka została wykonana splotem makramowym z fuksjowego howlitu wielkości 8 mm oraz bawełnianego sznurka grubości 1,5 mm. Bransoletka posiada regulowaną długość w zakresie 16-18 cm.

32,90 zł

Bransoletka Plaited blue hematite to połączenie pięknego, metalicznego, niebieskiego hematytu z bawełnianym sznurkiem w splocie makramowym. Bransoletka posiada regulację długości, więc będzie odpowiednia na nadgarstki o obwodzie 16-18 cm.

32,90 zł
Showing 1 - 7 of 7 items

Góra