Petite

Soczysty, wiśniowy odcień jadeitu i bakłażanowy chwościk, tworzą zgraną całość. Bransoletkę noś pojedynczo lub łącz z innymi z serii Petite.

39,90 zł

To już kolejna bransoletka z serii Petite, którą wykonaliśmy z bardzo wdzięcznego kamienia, jakim jest hematyt. Tym razem w wersji brązowej z metalicznym połyskiem.

39,90 zł

Petite forest fruits to kolorowa bransoletka łącząca w sobie kuleczki jadeitu w odcieniach różu, fioletu i pomarańczowego. Całość wykończona subtelnym, bawełnianym chwostem.

39,90 zł

Petite russet to bliźniacza bransoletka Petite caramel, wykonana z fasetowanych kuleczek jadeitu. Do bransoletki dołączony mały chwościk, który dodaje jej dużo uroku.

39,90 zł

Metaliczne dodatki to wciąż modny trend. Nasza bransoletka Petite cosmic została wykonana z przepięknego, metalicznego hematytu, mieniącego się na zielony, żółty i turkusowy kolor.

39,90 zł

Szlifowany, pięknie odbijający światło jadeit w cudownym, fiołkowym odcieniu to totalny must have! Połączyliśmy dwa największe trendy tego roku - kolor fioletowy w maleńkich kamieniach naturalnych.

39,90 zł

Nasz ukochany, grafitowy hematyt, tym razem w wersji mini, połączyliśmy z malutkim chwostem, całość nawlekając na sztywną, okrągłą bazę. Tak powstała nowa bransoletka - Petite graphite.

39,90 zł

Petite azure to bransoletka o głębokim, lazurowym kolorze, przypominającym bezkresne morza w wakacyjnych kurortach.

39,90 zł

Bransoletka Petite caramel została stworzona z jadeitu w kolorze karneolu, pomarańczowego chwosta oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Biżuterię otrzymasz od nas w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art

39,90 zł

Lubisz kolor różowy w każdym odcieniu? Nasza bransoletka Petite raspberry to piękny, malinowy jadeit nawleczony na okrągłą, sztywną bazę, wykończony subtelnym chwostem. Nie czekaj i zamów już dziś!

39,90 zł

Śliczne, kolorowe, drobne koraliki z jadeitu i delikatny chwościk to idealna propozycja dla wszystkich wielbicielek pasteli. Bransoletkę otrzymasz od nas w drewnianym pudełeczku z logo Magneska Art

39,90 zł

Fioletowy to najmodniejszy kolor roku 2018. Ciesz się modną bransoletką w śliwkowym odcieniu jadeitu - kamienia naturalnego.

39,90 zł

Pięknie odbijające światło, kobaltowe, transparentne kryształki, bawełniany chwościk i elementy metalowe w kolorze srebrnym - to przepis na naszą bransoletkę Petite cobaltic

24,90 zł

Petite celestial to prawdziwie niebiański odcień niebieskiego, zamknięty w ślicznych, szlifowanych kryształkach i delikatnym, bawełnianym chwoście.

24,90 zł

Bransoletki z serii Petite to połączenie drobnych koralików (3x4 mm) z delikatnym, bawełnianym chwostem oraz sztywną, okrągłą, metalową bazą. Bransoletki są zapinane na karabińczyk. Kolorowe bransoletki możesz łączyć w zestawy lub nosić pojedynczo.

24,90 zł
Showing 1 - 15 of 15 items

Góra