Bransoletki z kamieni dla dzieci

Bransoletki dziecięce z kamieni naturalnych do idealny pomysł na prezent. Kamienie naturalne i półszlachetne są świetną alternatywą dla koralików szklanych. Kamienie nie zmieniają się pod wpływem czasu, nie wycierają się, nie zmieniają koloru, są bardzo trwałe, co jest ważne przy intensywnym użytkowaniu, zwłaszcza przez dzieci. Dodatkowo, kamienie naturalne posiadają wiele właściwości, które mogą pozytywnie wpływać na zachowanie oraz funkcjonowanie organizmu. Między innymi: agat działa uspokajająco, poprawia koncentrację, zapobiega problemom z zasypianiem, wzmacnia kreatywność, logiczne myślenie, wspomaga gojenie wysypek, siniaków oraz łagodzi świąd ukąszeń przez owady. 

W naszym sklepie możesz zamówić także bransoletki dla mamy i córki – bliźniaczy zestaw o obwodzie wewnętrznym 13 i 16 cm – pasujące idealnie dla córek i ich mam. Jeśli kolory lub wymiary prezentowanych zestawów nie spełniają Twoich wymagań – napisz do nas, z chęcią wykonamy dla Ciebie indywidualny, spersonalizowany zestaw.

na stronie

Bransoletka wykonana z przepięknego marmuru (8 mm), miksu kamieni w odcieniu zieleni (8 mm), mocnej gumki, błyszczących, cyrkoniowych przekładek oraz ślicznej zawieszki w kształcie hipopotama. Bransoletka będzie odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, brzoskwiniowego jadeitu, różowego awenturynu, błyszczących cyrkonii, mocnej gumki oraz uroczej zawieszki w kształcie pieska. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z matowego, miętowego jadeitu, miksu kamieni w odcieniach szarości, błyszczących przekładek z cyrkoniami, mocnej, silikonowej gumki oraz ślicznej zawieszki w kształcie aniołka. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w bawełnianym woreczku.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z fioletowego jadeitu, agatu (kwasowanego i pasiastego), kociego oka, mocnej gumki, cyrkoniowych przekładek oraz zawieszki w kształcie małpki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Możliwa zmiana zawieszki na inną - prosimy o informację przy zamówieniu.

32,90 zł

Przepiękne, ceramiczne koraliki w odcieniu baby blue zainspirowały nas do stworzenia niezwykle subtelnej i dziewczęcej bransoletki. W bransoletce, oprócz ceramiki, wykorzystaliśmy kuleczki kamieni naturalnych - agatu i jadeitu, błyszczące przekładki z cyrkoniami, mocną, silikonową gumkę oraz prześliczną zawieszkę w kształcie gwiazdki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z czarnego onyksu, agatu ognistego, zielonego jadeitu, błyszczących przekładek z cyrkoniami, mocnej gumki oraz uroczej zawieszki w kształcie misia. Bransoletka odpowiednia dla dzieci o nadgarstku o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

32,90 zł

Jeśli Twoja córeczka marzy o noszeniu biżuterii takiej samej jak Ty, trafiłaś idealnie! Nasza fioletowa bransoletka to mini wersja bransoletki damskiej. Urocza zawieszka w kształcie księżyca z gwiazdką dodaje jej dziecięcego uroku i lekkości. Bazą bransoletki jest silikonowa gumka, która ułatwia samodzielne zakładanie bransoletki przez dzieci. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek 12-13 cm.

32,90 zł

Jeśli Twoja córeczka jest wielbicielką koni lub kuców, nasza bransoletka z zawieszką w kształcie przepięknego rumaka z pewnością sprawi jej ogromną radość. Bransoletka wykonana z kuleczek kolorowych jadeitów (8 mm), mocnej gumki oraz błyszczących przekładek z cyrkoniami. Biżuteria odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

32,90 zł

ransoletka wykonana z kamieni naturalnych - różowego howlitu i jadeitów w odcieniach szarości. Koraliki nawleczone na mocną gumkę. Ozdobą bransoletki są błyszczące, cyrkoniowe przekładki i dwustronna zawieszka w kształcie truskawki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię otrzymasz od nas w ozdobnym woreczku.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych w odcieniach różu- howlitu, jadeitu i kwarcu różowego. Koraliki nawleczone na mocną gumkę. Ozdobą bransoletki są błyszczące, cyrkoniowe przekładki i dwustronna zawieszka w kształcie małpki. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Możliwa zmiana zawieszki na inny kształt - prosimy o informację przy zamówieniu.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknego, ciemnozielonego agatu (8 mm), syntetycznego malachitu (8 mm), mocnej gumki, błyszczących, cyrkoniowych przekładek oraz ślicznej zawieszki w kształcie gwiazdki. Bransoletka będzie odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

32,90 zł

Nasza dziecięca bransoletka została wykonana z ceramicznych koralików w przepięknym odcieniu brudnego różu, kamieni naturalnych (8 mm) - jadeitu, kwarcu różowego i awenturynu, mocnej gumki oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

32,90 zł

Bransoletka wykonana z białego jadeitu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz zawieszki w kształcie anioła (srebro p.925). Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w eleganckim pudełeczku.

49,90 zł

Bransoletka wykonana z białego jadeitu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz uroczej zawieszki w kształcie aniołka ze srebra p.925. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w eleganckim pudełeczku.

49,90 zł

Bransoletka wykonana z białego jadeitu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz przepięknej, dużej zawieszki w kształcie serca (srebro p.925). Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w eleganckim pudełeczku.

49,90 zł

Przepiękna, ażurowa gwiazdeczka w towarzystwie wyjątkowego awenturynu w odmianie różowo-brzoskwiniowej, tworzą nietuzinkową, dziewczęcą całość. Nasza dziecięca bransoletka będzie świetnym prezentem dla każdej małej amatorki biżuterii. Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

49,90 zł

Bransoletka wykonana z malinowego jadeitu wielkości 8 mm, mocnej, silikonowej gumki oraz zawieszki w kształcie pointy ze srebra p. 925. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę otrzymasz od nas w firmowym pudełeczku.

49,90 zł

Bransoletka wykonana ze ślicznego, żółtego, szlifowanego howlitu, mocnej gumki oraz zawieszki w kształcie koniczynki ze stali chirurgicznej. Bransoletka będzie odpowiednia na dziewczęcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

38,90 zł

Przepiękny howlit w odcieniu koktajlu truskawkowego, stał się inspiracją dla stworzenia bransoletki dla dzieci. Dodatkiem do kamieni jest zawieszka ze stali chirurgicznej w kształcie motyla. Bransoletka jest odpowiednia na nadgarstek dziecięcy o obwodzie 12-13 cm.

38,90 zł

Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla swojej małej księżniczki kochającej muzykę, nasza turkusowa bransoletka dla dzieci czeka właśnie na Ciebie! Bransoletkę wykonaliśmy z przepięknego, turkusowego jadeitu wielkości 8 mm oraz zawieszki ze stali chirurgicznej w kształcie klucza wiolinowego. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

38,90 zł

Nasza bransoletka to czysta delikatność i subtelność stworzona z myślą o małych księżniczkach. Biżuteria wykonana z przepięknego kwarcu różowego i zawieszki ze stali chirurgicznej. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Istnieje możliwość pomniejszenia bransoletki - prosimy o informację przy zamówieniu.

38,90 zł

Bransoletka wykonana z przepięknej, wielobarwnej odmiany agatu oraz zawieszki ze stali chirurgicznej z serduszkiem. Bazą bransoletki jest mocna, silikonowa gumka. Biżuteria odpowiednia na dziewczęcy nadgarstek o obwodzie 12-13 cm.

38,90 zł

Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu dla swojej małej córeczki, nasza elegancka bransoletka z kamieni naturalnych czeka właśnie na Ciebie. Przepiękny, biało-czarny jadeit wraz z delikatną zawieszką w kształcie kwiatka tworzą duet idealny. Bazą bransoletki jest silikonowa gumka. Biżuteria odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

38,90 zł

Bransoletka wykonana na bazie mocnej, silikonowej gumki z pomarańczowego jadeitu oraz elementów metalowych ze stali chirurgicznej - podwieszki i zawieszki w kształcie kwiatka. Bransoletka odpowiednia na dziecięcą rączkę o obwodzie 12-13 cm. Istnieje możliwość pomniejszenia bransoletki - prosimy o informację przy zamówieniu. Bransoletkę wyślemy do Ciebie w ozdobnym woreczku.

38,90 zł

Nasza bransoletka to świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla Twojej pociechy. Bransoletkę wykonaliśmy z przepięknego, ciemnożółtego jadeitu, mocnej gumki oraz wyjątkowej, ażurowej zawieszki w kształcie serca. Serduszko i podwieszka są wykonane w całości ze stali chirurgicznej, co jest bezpieczne dla wszystkich biżuteryjnych alergików. Bransoletka będzie dobra na nadgarstek o obwodzie 12-13 cm

38,90 zł

Jeśli chcesz podarować swojej córeczce wyjątkowy prezent, nie czekaj i już dziś zamów naszą wyjątkową bransoletkę z sową, wykonaną z kamieni naturalnych - jadeitu, awenturynu, agatu pasiastego, agatu kwasowanego i amazonitu. 

32,90 zł

Bransoletki dla dzieci z kamieni naturalnych to idealny pomysł na prezent. Dzięki takim drobiazgom sprawisz ogromną radość swojej córeczce! Bransoletkę wyślemy do Ciebie w ozdobnym pudełeczku.

32,90 zł

Przepiękna zielona bransoletka, wykonana z matowego jadeitu, agatu kwasowanego, kociego oka i awenturynu oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym, dzięki właściwościom kamieni, świetnie ukoi i wyciszy Twoje dziecko. Biżuterię wyślemy do Ciebie w ozdobnym pudełeczku z logo Magneska Art.

32,90 zł

Śliczny, malinowy jadeit w towarzystwie marmuru i kociego oka oraz ozdobnych przekładek i delikatnej zawieszki w kształcie serca to idealny pomysł na prezent dla Twojej córeczki. Bransoletkę otrzymasz od nas w pudełeczku z logo Magneska Art

32,90 zł

Jeśli szukasz prezentu dla swojej małej księżniczki, trafiłeś idealnie! Piękny, różowy agat pasiasty w połączeniu z subtelną zawieszką w kształcie gwiazdki z pewnością ucieszy każdą dziewczynkę!

32,90 zł

Śliczna zawieszka w kształcie piórka oraz piękne, kolorowe kamienie naturalne to nasza propozycja dla prawdziwych, małych koneserek biżuterii. W bransoletce wykorzystaliśmy morelowy, biały i różowy jadeit, niebieskie kocie oko oraz fioletowy i szary marmur.

32,90 zł

Treble erubescent KIDS to propozycja bransoletek dla małych modnisi, chcących wyglądać jak ich mamy. Piękny, czerwony howlit w towarzystwie grafitowego hematytu i przekładek z cyrkoniami to idealny dodatek do eleganckich kreacji.

32,90 zł

Piękny, zielony malachit połączony z grafitowym hematytem i błyszczącymi cyrkoniami to nasza bransoletek Treble striped KIDS - stworzona z myślą o najmłodszych.

32,90 zł

Szukasz bransoletki dla swojej córeczki? Treble sweet to połączenie ukochanego przez dziewczynki różu w postaci jadeitu z wyjątkowym w swoich właściwościach kamieniem - hematytem. Bransoletka odpowiednia na dziecięcy nadgarstek o obwodzie 13 cm.

32,90 zł

Nasza bransoletka to bliźniaczy model Treble natural, ale tym razem stworzyliśmy wersję dla dzieci - o mniejszej średnicy kamieni, na małe, dziecięce nadgarstki. Bransoletkę damską i dziecięcą możesz połączyć w zestaw dla mamy i córki.

32,90 zł

Nasza bransoletka z jasnych kamieni naturalnych - kwarcu różowego i jadeitu to kwintesencja delikatności i dziewczęcości. Uroku bransoletce dodaje śliczna zawieszka w kształcie kwiatka.

32,90 zł

Szukasz subtelnej, dziewczęcej biżuterii dla swojej córeczki? Nasza delikatna bransoletka z kamieni naturalnych - kwarcu różowego i jadeitu z przepiękną zawieszką w kształcie serca to świetny pomysł na wyjątkowy prezent.

32,90 zł

Szukasz prezentu dla swojej pociechy? Nasza kolorowa bransoletka z kamieni naturalnych - jadeitów z zawieszką w kształcie medalionu, z pewnością skradnie serce Twojej małej córeczki.

32,90 zł

Pastelowe kolory to modny dodatek dla dzieci przez okrągły rok. Nasza pastelowa bransoletka z jadeitów z zawieszką w kształcie konia, pięknie podkreśli kreacje Twojej małej księżniczki.

32,90 zł

Urocza, delikatna gwiazdeczka w otoczeniu żółtych, różowych i fioletowych jadeitów to nasza propozycja dla najmłodszych. Podaruj swojej córeczce wyjątkowy prezent i już dziś zamów jedną z naszych bransoletek dla dzieci.

32,90 zł

Piękny, szlachetny agat pasiasty w towarzystwie kuleczek kociego oka i jadeitu, uwieńczony zawieszką w kształcie kokardki, tworzy wyjątkową całość. Zamów naszą bransoletkę już dziś i podaruj ją swojej córeczce.

32,90 zł

Piękne, kolorowe kamienie naturalne - jadeit, agat, kwarc i marmur w towarzystwie uroczego misia, czekają aby powędrować do Twojej pociechy.

32,90 zł

Piękny jadeit w kolorze fioletowo - szarym, niebieski chalcedon oraz delikatne kuleczki z agatu wraz z uroczą zawieszką w kształcie misia, tworzą wyjątkową, dziewczęcą całość.

32,90 zł

Kolejna wersja naszej kultowej bransoletki dla dzieci z kokardką. Tym razem połączyliśmy mleczny jadeit z różowymi kuleczkami kociego oka oraz niebieskim i słonecznym agatem. 

32,90 zł

Delikatnym kolorowy jadeit i mała zawieszka w kształcie motylka to subtelne, prawdziwie dziewczęce połączenie. Podaruj swojej córeczce wyjątkowy prezent i już dziś zamów naszą bransoletkę.

24,90 zł

Czy może być coś piękniejszego dla małej księżniczki niż kolorowy zestaw bransoletek, stworzony specjalnie dla niej z pięknych kamieni naturalnych i zawieszek? Z pewnością znasz odpowiedź na to pytanie - nie czekaj i zamów nasze bransoletki już dziś! Otrzymasz je w naszym firmowym kartoniku przewiązanym różową wstążką.

159,90 zł

Mocna kolorystycznie, ciemnofioletowa bransoletka z ptaszkiem to nasza propozycja dla najmłodszych. Bransoletka będzie świetnym kontrastem dla białej koszuli lub jasnofioletowych sukienek.

32,90 zł

Delikatne, pastelowe kamienie i zawieszka w kształcie serca to nasza propozycja dla najmłodszych. Zadbaj o odpowiednie dodatki do codziennych stylizacji Twojej pociechy i zamów już teraz!

32,90 zł

Szukasz prezentu dla swojej pociechy? Nasza bransoletka dla dzieci z kamieni naturalnych z pewnością spodoba się Twojej córeczce. Piękne połączenie szarych i wrzosowych koralików, tworzy delikatną, dziewczęcą całość.

32,90 zł

Podaruj swojemu dziecku odrobinę słońca na cały rok! Wybierz naszą kolorową bransoletkę z żółtych i nakrapianych jadeitów.

32,90 zł

Piękne, duże serce z napisem "You are always in my heart" otulone białymi i nakrapianymi jadeitami to wyjątkowy prezent dla każdej małej damy. 

32,90 zł

Stonowana, szara bransoletka to nasza propozycja dla najmłodszych klientek o wysublimowanym guście. Bransoletka będzie świetnym dodatkiem na co dzień jak i od święta.

32,90 zł

Nasza delikatna, pomarańczowa bransoletka została stworzona z myślą o najmłodszych. Piękne, kolorowe jadeity i subtelne dodatki w kolorze srebrnym tworzą prawdziwie dziewczęcą całość.

32,90 zł

Piękny howlit w kolorze fuksji i urocza zawieszka w kształcie serca z napisem You are always in my heart to nasza propozycja dla milusińskich. Nie zwlekaj i zamów już dziś! Liczba sztuk ograniczona!

32,90 zł

Nasza bransoletka dla dziewczynek została wykonana z wysokiej jakości kamieni naturalnych - jadeitu i agatu oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Bransoletka będzie świetnym prezentem dla maluchów kochających konie.

32,90 zł

Nasza bransoletka z pewnością ucieszy niejedną małą księżniczkę. Kamienie naturalne w kolorze jasnego różu i delikatna, srebrna zawieszka w kształcie serduszka, zamknięte w pudełeczku owiniętym różową kokardą stanowią wyjątkowy prezent.

49,90 zł

Piękny miks kamieni naturalnych - kociego oka, jadeitu i marmuru w odcieniach żółtego, w towarzystwie uroczego buldożka francuskiego tworzą śliczną, delikatną całość. 

49,90 zł

Ukochany przez dziewczynki róż oraz przesłodka zawieszka w kształcie misia, tworzą naszą dziecięcą bransoletkę z kamieni. Podaruj wyjątkowy prezent i już dziś zamów naszą bransoletkę!

49,90 zł

Śliczne, opalizujące, pomarańczowe kocie oko i bardzo delikatna, srebrna zawieszka w kształcie serca to części składowe naszej wyjątkowej bransoletki dla dzieci. Podaruj wyjątkowy prezent, zamów już dziś!

49,90 zł

Szukasz prezentu dla dziewczynki? Nasza bransoletka to propozycja idealna dla małej miłośniczki psów i koloru różowego.

49,90 zł
Showing 1 - 60 of 70 items

Góra