Kolczyki wiszące

Głęboka, ciemna, butelkowa zieleń to jeden z najmodniejszych kolorów w sezonie 2017/2018. Nasze autorskie, ręcznie robione kolczyki będą pięknym dodatkiem do Twoich eleganckich, wieczorowych kreacji.

39,90 zł

Biżuteria z chwostami to absolutny must have sezonu 2017/2018! Nasze autorskie, czerwone kolczyki w kształcie wachlarza to oryginalny dodatek, który sprawdzi się idealnie zarówno w codziennych stylizacjach jak również przy wieczorowych kreacjach.

39,90 zł

Nasze długie, atramentowe kolczyki to świetna propozycja dla blondynek o jasnej karnacji. Kolczyki optycznie wysmuklają i wydłużają szyję. Polecane szczególnie do kreacji wieczorowych.

29,90 zł

Piękny, miodowy, niemalże złoty kolor naszych kolczyków sprawdzi się idealnie jako dodatek do Twoich wieczorowych kreacji. 

29,90 zł

Intensywny róż naszych długich kolczyków, pięknie podkreśli Twoje wieczorowe i codzienne stylizacje. Najpiękniej prezentują się na tle czarnych lub pastelowych, koktajlowych sukienek

29,90 zł

Czarne, eleganckie, długie kolczyki to obowiązkowa część biżuteryjnej garderoby każdej kobiety. Czerń pięknie podkreśla urodę zarówno brunetek jak i blondynek, a spora długość kolczyków pięknie wysmukla szyję i optycznie wyszczupla twarz.

29,90 zł

Nasze długie, satynowe kolczyki pięknie dopełnią Twoje wieczorowe kreacje. Głęboki niebieski rewelacyjnie komponuje się z urodą blondynek o jasnej cerze.

29,90 zł

Kupiłaś już piękną, koktajlową sukienkę w jasnych kolorach i nie masz do niej dodatków? Nasze jasnoróżowe kolczyki z satynowych chwostów dopasują się do niej perfekcyjnie!

29,90 zł

Poszukujesz biżuterii na eleganckie wyjście? Nasze kolczyki sprawdzą się w tej roli doskonale! Głęboka czerwień chwostów pięknie podkreśli Twoją kreację oraz sprawi, że będziesz czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo.

29,90 zł

Chwosty w biżuterii to jeden z najmodniejszych dodatków tego sezonu. Nasze długie (14 cm), satynowe kolczyki w kolorze śliwki, pięknie podkreślą Twoje wieczorowe kreacje w kolorze czerni, zieleni, fioletu czy ciemnego różu.

29,00 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane z agatu oceanicznego [12 mm], kryształków [6x8 mm], przekładek z cyrkoniami [5 mm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 3,8 cm.

15,90 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane z sodalitu [12 mm], kryształków [6x8 mm], przekładek z cyrkoniami [5 mm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 3,8 cm.

15,90 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane z agatu oceanicznego [12 mm], kryształków [6x8 mm], przekładek z cyrkoniami [5 mm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 3,8 cm.

15,90 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane ze szklanych koralików [10 i 12 mm], przekładek z cyrkoniami [10 mm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 4,2 cm.

9,90 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane ze szklanych koralików [1,7 cm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 3,7 cm.

11,90 zł

Producent: Magneska Art Kolczyki wykonane ze szklanych koralików [1,7x1,7 cm] oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym. Długość całkowita kolczyków, wraz z biglem, to 3,7 cm.

11,90 zł
Showing 1 - 16 of 16 items

Góra